| Aleqa a întrebat:

Daca ar fi sa puteti lua un bilet de avion gratis spre orice destinatie, ce destinatie ati alege?

Răspuns Câştigător
| yukio16 a răspuns:

S.U.A...Este un loc sucperb, unde te poti relaxa, departe de tara.(adica imi place in Romania, dar zic ca un zbor ar costa super multlaughing )

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Phenian sau Kabul. Vreau sa-l cunosc pe Marele Lider Iubit.Si vreau, de asemenea, sa-l cunosc pe Khader, Ahmad, sau cum l-o mai chema si sa imprumut cate ceva de la el.

| Musique a răspuns:

Roma,Italia.

| vali1985 a răspuns:

Mexic,Spania.

| irbis a răspuns:

Probabil Japonia.

| Delicacy a răspuns:

În Islanda aş vrea să merg.Mereu mi-am dorit să văd aurorele boreale...

| lolium a răspuns:

Cuba

| c0ton a răspuns:

America Centrala nu de Sud.

| BYGGeo a răspuns:

America de Nord

| Damon01 a răspuns:

Los Angeles, Hawai, New York, Las Vegas

| gabri778 a răspuns:

Venetia, CLAR!

| Andreea_Onici_1998 a răspuns:

New York sau L.A