Întrebare recomandată | NoBodyCareAboutMeOrYou a întrebat:

Daca ar fi sa schimbi ceva in viata ta, ce ai schimba?

12 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Probabil, eu aş vrea să schimb la mine personalitatea mea idioată. E foarte greu să trăiești într-un grup de oameni noi, când tu știi că nu te poți împrieteni cu nimeni din cauza fricii tale față de oameni.
Şi, aş vrea să schimb acest lucru.

| M?d?0611 a răspuns:

As vrea sa nu exist. Momentan sunt asa obosita ca un somn vesnic mi-ar fi de mare ajutor. laughing

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Familia, situaţia financiară...

| inconscient a răspuns:

"Prietenii". Sincer!
Si as da timpul inapoi, pana in 2011, pentru a repara cea mai mare greseala din viata mea! straight face

| Urpaniel a răspuns:

Paharul de suc gol de lângă mine, e cale lungă până la bucătărie.

| whattt a răspuns:

Cam aproape tot

| Chronicles a răspuns:

Cele mai mari, şi subliniez mari, greşeli care le-am făcut când eram mai mică.

| Biankka a răspuns:

As vrea ca oamenii care nu ma suporta sa nu ma mai vorbeasca pe la spate, pentru ca de multe ori aflu asta si chiar daca ar trebui sa imi dea satiftactie pentru ca imi acorda atentie, in ciuda faptului ca ii stapaneste o invidie incredibila, eu chiar tin la aceste persoane.

| IMS a răspuns:

Felul in care ma port uneori

| Alexutzudragutu2002 a răspuns:

Eu nu as vrea sa schimb nimic e perfecta aasa cum e

| Catalin0821 a răspuns:

Bai frate! TPU(Toti Pentru Unu)este pentru a ajuta oamenii care au nevoie de sfaturi.Intrebari din astea sa iti pui pe propriul tau oracol(daca iti vei face)! Ai inteles?

| NoBodyCareAboutMeOrYou explică (pentru Catalin0821):

Omule, tu esti batut in cap? Uita-te la toata categoria conversatii si ai sa vezi despre ce e vorba. Nu te inteleg ce te bagi ca musca in lapte straight face. Si nu imi spui tu mie ce sa fac. Esti prea arogant, ai venit de 2-3 zile si deja ti s-a urcat lumea la cap.