| Broken6Soul a întrebat:

Daca ar trebui sa alegetzi intre iubit si prietene cum ati proceda?cryingrog sfaturi

3 răspunsuri:
| Gmcc a răspuns:

Daca un iubit te pune in situatia de a alege intre el si prietene nu te iubeste sau inca nu tine la tine iar daca prietenele iti spun sa alegi intre ele si el nu ti-au fost niciodata prietene!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Gmcc ti-a dat raspunsul bun.Cine te pune sa faci asemenea alegeri, nu-ti poate fi nici prieten si nici nu te poate iubi.Nici prietenia, nici dragostea nu au ca scop lipsirea de ati manifesta liber alegerile.

| MadyPufu a răspuns:

In locul tau cred ca asi sta sa ma gandesc bine, daca baiatul te merita, eu zic sa il alegi.In caz contrar prietenele la nevoie se cunosc.Intr-o relatie ai nevoie de prietene ca sa te sustina! Incearca sa vorbesti cu el si spune-i cat de mult il iubesti, dar ai nevoie si de prietene! Acum depinde si de prietenele tale!