| alma17 a întrebat:

Daca as rade sprincenele cu bigul cresc identice? In cat timp sa va intampla asta?

3 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

De ce sa te razi cu bigul? Cresc aiurea si urat! Incerca cu penseta sa le dai o formawinking

| GAPGOP a răspuns:

Nu vor creste identice si nici nu o sa ai o formafrumoasashi timp iti valuafoarte mult mai bine le lashisa creasta ashacum sunt bine tot fara sa le scoti sau rade apoi du-te la un stilist saitzi faca forma si o sa arate superb.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GAPGOP):

Cu cine ai facut romana? Cu cel de baga baga lemne-n centrala?