| RAY a întrebat:

**Dacă aş răspunde la orice fel de întrebare, m-ați întreba ceva? Dacă da, ce anume?**

Am observat ca unii useri vor sa raspunda la intrebarile altora despre viata lor,banuiesc ca vor sa comunice doar, cata credibilitate poate avea un necunoscut, in fine am spus sa incerc si eu sa vad ce intrebari adauga alti useri

24 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ai prietenă? laughing

| RAY explică (pentru Andreeush):

Nu inca, tu ai?

| Andreeush a răspuns (pentru RAY):

Nu!

| RAY explică (pentru Andreeush):

Ma mir, ce varsta ai?

| Emma30555 a răspuns:

Ești foarte popular pe acest site, mulți utilizatori întreabă de tine, te bucura asta?

| RAY explică (pentru Emma30555):

Multi care ma fac analfabet si incult in rest nu vad lucruri pozitive, dar e ceva normal asta in Romania, la barfit, critica romanii sunt campioni mondiali

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Cand esti popular atragi si critici. Asa e si la vedete. Dar sunt destui care te plac

| RAY explică (pentru Emma30555):

Stiu,am vazut 230 de persoane

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Ioaneee, ești chior?!?
Cum sa spui ca nu vezi lucruri pozitive?
Eu ce sunt aici? broken heart

| RAY explică (pentru Catrice):

Ma iubesti in secret?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Și încă cat de mult rolling on the floor

| RAY explică (pentru Catrice):

Am citit despre laurentiu

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Perfect

| RAY explică (pentru Catrice):

Numai esti virgina mandruta

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Eheeeee
Se rezolva cu o operație.

| Scarbo a răspuns:

Ce bere bei? Ca mi.ar placea sa iesim la una laughing.

| RAY explică (pentru Scarbo):

Pana la pimavara stau pe uscat man, in principiu beau bere neagra

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nimic, pentru ca nu-mi pasa.

| Doloresidk a răspuns:

Ce te face cu adevarat fericit?

| RAY explică (pentru Doloresidk):

Asta mi-a raspuns insati viata, acum un 11 luni am fost la un punct de moarte, putine sanse mai aveam, nu stiu daca a fost o minune,dar sa iti spuna doctori de doua ori ca doar o minune il poate salva,si totusi am inviat pot spune asa,a treia zi, cei dragi au fost langa mine, asa ca am descoperit ce e fericirea, insati viata, fiecare clipa traita si iubirea celor dragi, asta e cel mai important in viata, eu credeam ca scopul sunt banii inainte de asta, dar acum ma bucur cand sunt cu ei

| gintamauniverse a răspuns:

Cum esti pe Facebook?

| SilentRain a răspuns (pentru gintamauniverse):

Îți spun eu, e însurat și are 5 copiii

| RAY explică (pentru gintamauniverse):

Viu,tu?