| anonim_4396 a întrebat:

Daca astea nu sunt vrajitorii eu ma impusc. In prima noapte am avut un vis tare urat.In a doua noapte a venit un caine la scara la ora 2 noaptea si a dat cu capu de usa si a zgariat usa cu labele si a urlat cu toata puterea pana la ora 5 dimineata cand s-a luminat si a disparut.Am iesit m-am uitat la el si parea pui {la ora 3 noaptea}A intrat dupa mine in scara si mi-a a intrat in casa, ca era usa putin deschisa.L-am dat afara pe partea cealalta, a ocolit si a venit pana la ora 5 si a facut acelasi lucru fara incetare.In a 3-ea noapte m-am trezit pe la vreo 2 si mi-am schimbat pozitia, m-am intins putin si am fost batut pe umar si am sarit instantaneu si am intrebat ce vrei" din reflex.In urmatoarele 2 zile am avut o stare foarte proasta si m-am simtit foarte deprimat! O femeie mi-a zis ca nu e bine sa iesi noapte dupa animale sau sunete.Acum astept pareri! Cum sa ma feresc de farmece?

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor Nu ești tu cel care avea probleme cu hamsterul căruia i-ai pus o „bucată de lemn să se agațe de ea, cum a fost în Titanic, când stătea DiCaprio prins de cufăr după ce s-a scufundat vaporul"?
Faină tare povestea, apropo!

| Cristianne a răspuns:

Superstițiile sunt superstiții, realitatea e realitate...

| KaterinkaBoy a răspuns:

Impusca potaia...interogheaza femeia-o fi vreo obsedata da te urmareste la orele diminetii!laughing

| Aware a răspuns:

Eu zic sa te rogi, sa mergi la biserica, poti vorbi cu un preot despre asta.Cred ca astea te vor ajuta.