| anonim_4396 a întrebat:

Daca astea nu sunt vrajitorii eu ma impusc. In prima noapte am avut un vis tare urat.In a doua noapte a venit un caine la scara la ora 2 noaptea si a dat cu capu de usa si a zgariat usa cu labele si a urlat cu toata puterea pana la ora 5 dimineata cand s-a luminat si a disparut.Am iesit m-am uitat la el si parea pui {la ora 3 noaptea}A intrat dupa mine in scara si mi-a intrat in casa, ca era usa putin deschisa.L-am dat afara pe partea cealalta, a ocolit si a venit pana la ora 5 si a facut acelasi lucru fara incetare.In a 3-ea noapte m-am trezit pe la vreo 2 si mi-am schimbat pozitia, m-am intins putin si am fost batut pe umar si am sarit instantaneu si am intrebat ce vrei" din reflex.In urmatoarele 2 zile am avut o stare foarte proasta si m-am simtit foarte deprimat! O femeie mi-a zis ca nu e bine sa iesi noapte dupa animale sau sunete.Acum astept pareri! Cum sa ma feresc de farmece?

2 răspunsuri:
| theeminemshow a răspuns:

Da-i de mancare la caine si nu mai fi paranoicwinking.

| MVthebest a răspuns:

Nu cred ca este vorba de farmece aici.Nu cred in asa ceva.Mai bine ai incerca sa gandesti pozitivDaca mai vine catelul ala la tine doar nu il baga in seama, incuie usa si gata.