| gemeni6226 a întrebat:

Daca ati avea acces v-ar placea sa vizitati sa cercetati tunelurile de sub Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu sper la ceva anume ci pur si simplu imi doresc sa vad cum sunt, daca a fost ceva pe acolo si au ramas "urme" si unde duc. Dar tot ce am auzit este ca posibile intrari ar fi sigilate iar cine a gasit altele a spus ca sunt inundate partial si ca nu poti inainta foarte mult. Gasesti mai multe informatii pe forumuri. Eu acolo am vazut si eu poze din interior. Tu? Ce speri sau ce vrei sa vezi?

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da.

| gemeni6226 explică (pentru Aasdfghj):

Ce te-ar interesa sa vezi sau ce ai spera sa vezi?

| gemeni6226 explică (pentru Aasdfghj):

Eu am sperat mai multe raspunsuri, dar sincer mie imi place mai mult in munti sau la mare dar se vede ca oamenii isi gasesc alte distractii decat sa stea pe TPU sa raspunda si bine fac.

| Aasdfghj a răspuns (pentru gemeni6226):

Nu sper la ceva anume ci pur si simplu imi doresc sa vad cum sunt, daca a fost ceva pe acolo si au ramas "urme" si unde duc. Dar tot ce am auzit este ca posibile intrari ar fi sigilate iar cine a gasit altele a spus ca sunt inundate partial si ca nu poti inainta foarte mult. Gasesti mai multe informatii pe forumuri. Eu acolo am vazut si eu poze din interior. Tu? Ce speri sau ce vrei sa vezi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred. E prea sinistru...
Știi filmele As Above, So Below (2014) sau Catacombs (2007)? Eu nu as vrea sa traiesc experientele lor... ))

| gemeni6226 explică (pentru floresdemayo):

Eu as merge dar doar ziua si insotita si numai pana cand nu as simti ca e ceva in neregula.

| gemeni6226 explică (pentru floresdemayo):

Nu stiu filmele dar o sa ma uit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Mai bine merg noaptea într-un cimitir. E mai palpitant. big grin