| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea de ales o tara in care sa traiti pana la batranete, care ar fi aceasta? Eu personal as alege Marea Britanie, voi?

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

Am stat aproape 3 ani in Milano.Cu un serviciu decent acolo, as trai fericit pana la batranete, dar nu as zice ba la Marea Britanie laughingSunt multe locuri de vizitat intr-o viata din lumea asta, dar banii sunt o bariera, restul e fantezie happy. noroc

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca as alege tot Romania

| Musique a răspuns:

România.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

America sau Germania.Da' ce conteaza, ca-i acelasi pamant, mai iti tine de cald gandul ca o sa fi ingropat in pamant de Norvegia sau Japonia?

| AnubisTheGod a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Daca vrei sa locuiesti undeva nu trebuie sa te gandesti neaparat la moarte...Traieste viata cum vrei si unde vrei, cand sfarsitul va veni chiar nu conteaza, eu ma refer pana in momentul acelacare ar fi locul preferat...

| W3R4 a răspuns:

Romania,că-i ţara mea şi o iubesc aşa, cu bune şi cu rele! happy

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Dubai happy

| Angeloxd a răspuns:

Islanda