| ::::Diana::::: a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa creati un alt animal, care ar fi acela? Descrieti animalul.

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Sa fie alb, pufos ca o perna, sensibil ca minebatting eyelashes)

Sa aiba ochii caprui, corpul sa fie de lungime medie, jucaus...:X:X

| Kitty a răspuns:

Eu vreau eternul leu... dar cu mici imbunatatiri pe ici pe colo... adica sa fie bun cu oamenii, sa nu ii omoare, decat pe cei rai si sa aiba blana pufoasa sau macar sa poata fi un animal de companie

| mary a răspuns:

O combinatie intre iepurash, catel, hamster, gaina, vultur, vaca, vrabie, o floare si un om... oare ce-o iesi?thinking

| BybyBlondina a răspuns:

Sa semene cu un urs de plus, roz, cu urechi de iepure si sa indeplineasca dorinte!