| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati fi pentru o zi cineva important...cine ati fi si ce ati schimba prin puterea voastra?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Ministrul Invatamantului. Pentru ca in momentul de fata totul a luat-o razna in aceasta directie. Dar nu pentru o zi pentru ca ar fi inutil. E nevoie de un mandat intreg. Trebuie continuitate.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

B.Gates.As dona niste bani pentru tarile din lumea a cincea.Adica pentru Romaniawinking

| Vizitiul a răspuns:

As prinde cel mai periculos hot, care nu a fost prins niciodata, este vorba de timp. L-as tine in loc.

| gabriela a răspuns:

Eu mi-asi dori sa fiu presedintele unei mari banci si as acorda prfitul bancii pe anul in curs sinistratiilor de la inundatii.

| cornel a răspuns:

Sa pun tara la punct.

| andreutz a răspuns:

As fi acea persoana care trebuie sa iti dea voie sa mergi pe TF. Ce as schimba nu mai are rost sa mentionez happy

| baby2594 a răspuns:

Poi as vrea sa fiu presedinte pentru a schimba tara intr'una mai bunahappy