| shhhs a întrebat:

Care e super puterea voastra preferata? De ce?

8 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Să respir mereu în apă.
Dar nu există aceste puteri de care zici tu.
Pe curând!

| shhhs explică (pentru PedoBarbie):

Am zis eu ca exista? In orice caz, raspunsul tau e incomplet, trebuie sa spui si ''de ce''.

| AstroAlex59 a răspuns:

Sa am puterri telechinetice pentru ca pot face orice inclusiv sa zbor, sau sa intru in mintea altora. Suuuperwinking

| shhhs explică (pentru AstroAlex59):

Sa intri in mintea altora cu puterile telekinetice? tongue

| AstroAlex59 a răspuns (pentru shhhs):

Da iti canalizezi energia pe gandurile celorlalti... documenteaza-te apoi stramba-tewinking

| shhhs explică (pentru AstroAlex59):

Iti canalizezi energia telekinetica pe gandurile celorlalti? Serios? Nu are legatura telekinetia cu citirea gandurilor. Poate ai incurcat-o cu telepatia.

| Grrrrrro a răspuns:

Sa vad ce gandesc ceilalti dar ei sa nu vada ce gandesc eu laughing.

| shhhs explică (pentru Grrrrrro):

De ce? happy Asta facea parte din intrebare.