| razadeluna a întrebat:

Daca ati pleca din Romania, sa emigrati undeva, in ce tara v-ar place sa mergeti?

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

America, america. evribadi cams in mi.laughing

Abh
| Abh a răspuns:

Eu n-as parasi Romania, sunt prea conservatoare.Nici in tarile straine nu sunt cainii cu colaci in coada.

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Eu una sunt deja in ipostaza asta si acum doresc sa emigrez in Romania. Dar as pleca vreo cativa ani in "deplasare" prin America Latina sau in China.Cica e fain... Vorbeste lumea...

| Andreea_8014 a răspuns:

Nu e tocmai o tara, as vrea sa plec in Mongolia.
happy

| roox a răspuns:

România e naşşşpa.
Eu vreau să mă mut în Anglia / Canada, dar cel mai probabil e în Anglia ohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In tara care nu existawinkingwinking.

| andra_4004 a răspuns:

In Paris la disnay desigur si in franta la turnul efelpumpkin