| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Daca ati putea sa va luati viata de la capat, ati schimba ceva legat de ea?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fara suferinta nu cunosti viata de fapt, asa ca nu as vrea sa uit de suferinta, cel mai rau imi pare ca nu am avut curajul sa am ce am iubit

| OldSoul a răspuns:

Probabil as alege sa invat ceva mai mult.

| gemeni6226 a răspuns:

Da as investi banii mai bine si as fi mai altruista cu oamenii cum sunt acuma.Acus zece ani eram mai egoista si mai oarba la nevoile oamenilor daca m-as intoarce in timp as face cu mult mai mult bine celor din jur.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu. Fiecare decizie pe care am luat-o (buna sau rea) m-a ajutat sa ma maturizez si sa capat experienta "de viata".

| syd a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As schimba-o fara sa vreau, orice alegere poate sa influenteze mult, asa ca prefer sa nu o iau de la capat. Si nu as schimba nimic din greselile pe care le-am facut, oricat rau mi-au adus, pentru ca ador punctul in care m-au adus - prezentul meu e aproape perfect pentru mine. Nu vreau sa pierd asta ^^

| ălkjmhgf a răspuns:

Doar câteva lucruri ce țin de personalitatea mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ălkjmhgf):

Samee

Răspuns utilizator avertizat