| TheToxicNightmare a întrebat:

Daca ati vazut filmul "Ratatouille" ce parere aveti despre el si ce faza va placut cel mai mult din film?(Ca eu l-am vazut si a fost marfa si faza cand se pupau, tare!tongue)

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Mi-a placut faza cand soricelul il manevra pe bucatar tragandu-l de par. facea niste gesturi...laughing

2 răspunsuri:
| TheToxicNightmare explică:

Am uitat sa mentionez mi-a placut si faza cand bucatareasa il invata pe baiatu' ala smecheri din bucatarie, dar mai ales cand ii baga cutitele in maneca, dar cel mai tare pentru mine mi-a placut faza cand se uita unu la altu, dupa pupat bineinteles.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand faceau supa aceea si-l manevra pe gagiu tragandul de mar.ba nu de par.