| Rizer a întrebat:

Daca aveti ceva de vb cu mine mai important trimite-ti un mesaj privat!
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Nu ai pentru ce! rolling on the floor

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ok.happy O sa tinem mintewinkingSa le citestiwinking

cami
| cami a răspuns:

Hohohohoho, tie nu-ti zice "Gata, nu mai vrem sa te promovam pe tine. Dorim ca acest site sa fie cat mai divers. Mai opreste-te laughing)) "

cami
| cami a răspuns:

@MucealuiFlaimoc, si sa inteleg ca ai vreo 3 conturi. thinking

| Elly4all a răspuns:

O sa ma gandesc daca am sa-ti zic cevathinking da' pana atunci poate pui o intrebare normala.multumeschappy

| Rizer explică:

DA=ar nu va ingramaditi stati mai usor ca nu pot ca sa le citesc pe toate odata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa traiti. Mesajul meu cred ca nu l-ai primit, de asta am trimis inca 15-16 bucati. Da vad ca nu raspunzi, ce sa fie, nu verifici mesajele sau ma urasti? big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What? A innebunit lupu'. Mai sunteti multi?