| anonim_4396 a întrebat:

Daca banii aduc fericirea, atunci inseamna ca fericirea este stocata undeva anume si nu poate fi decat cumparata. In acest caz unde este stocata fericirea?hee hee

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Banii aduc fericirea? Te inseli.

| a1doru a răspuns:

In contul de la banca rolling on the floor

| elasexygagica a răspuns:

Banii aduc fericirea, orice ar zice toti tantalaii care zic ca banii nu aduc fercirea sunt vorbe in vant...ca vulpea cu strugurii, asa sunt eiwinking sai vezi numa cand dau de bani cum isi schimba parerea

| veveroi a răspuns:

E simplu: banii nu aduc fericirea

| VladuTsz a răspuns:

Fericirea e stocata in portofel cand portofelu e plin si u esti plin de fericire cand e gol(de fericire nu va ganditi ca nud) la fel si ulaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fi stocată în buzunarul lui Irinel Columbeanu. Banii nu aduc fericirea, doar o întrețin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si regele tutunului intorcea banii cu lopata acum este sub un mormint frumos