| Dragangeorgiana a întrebat:

Daca catelul meu a mancat oase de pui mai are vreo sansa sa se faca bine?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da nu i-au facut oasele alea nimic rau.Asa fac caini, rod si mananca oase.

| MihaiNicu23 a răspuns:

A mea mananca de un an si nu are nimic.

| HadesSs a răspuns:

Daca e pui nu e indicat sa ii dai oase de pui pentru ca ii pot perfora stomacul el fiind inca mic si nu are stomacul dezvoltat, dar daca e mare nu are problema de genu a mea roade orice fel de os laughing

| adi2003 a răspuns:

Eu cred ca povestea asta cu oasele de pui e o prostie, eu dau la cainele meu de mic oase de tot felul si nu are nimic

| DenissaMihaela27 a răspuns:

Da,al meu mănâncă de un an si nu are nimic!