| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva dintre voi imi da raspunsul este cel mai tare si are si funda! CARE ESTE RETETA PENTRU ESTONIU? EXISTA SA STITI!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista. Unde apare in linkul tau?

| kurinkita a răspuns:

"estoniu, cuvant inventat pentru serialul Iubiri Secrete. In serial, estoniu se vrea a fi o substanta."

Cat despre ce zic hipiotii cu salvati copacii: sunt fumati, iar daca pui botul la articolele lor... naspa.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Nu există o substanță care să aibă această denumire. A fost special creat pentru serialul "Iubiri secrete".
Imaginați-vă ce s-ar fi întâmplat dacă foloseau numele unei substanțe care într-adevăr există... Probabil că nu puțini ar fi fost și cei care ar fi încercat-o...