| Ian4yk a întrebat:

Daca cineva ma suna cu numar ascuns pe mob., pot sa aflu cinei? si daca da, cum?winkingwinking

pka. sh mersi kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca se poate! cand te suna spune-le ca poti sa afli nr lui si cocalarii pun botu si nu mai te apeleaza.eu asa fac si crede-ma ca merge.la mine mergea faza pentru ca aia ce ma sunau stiau ca eu lucrez in telecomunicatii!

4 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu poti, si mie mi s-a intamplat la fel, suna si cand raspundeam nu vorbea deloc, pune si u pe vreun baiat sa rasp at cand mai te suna si sa ii zica ceva de "dulce" big grin si poate asa nu o sa mai te sune, eu asa am scapat happy

| ΔH a răspuns:

Nu se poate, decat daca primesti amenintari, sau ceva de genu` si faci reclamatie la politie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se poate :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap poti.trebe modificat ceva la tel... daca ai nokia te ajut eu...id dicacool