| aneta a întrebat:

Daca eu sterg de pe lista mea de mess un id, id-ul meu va mai aparea pe lista acelei persoane?

6 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Da. ii va ramane id tau in lista. dar poti cu un anumit program sa te stergi din lista acelei persoane.http://www.ymvista.com/......sta-de-ym/ e bun programul l-am avut si eu. succes

| asdgfhresry a răspuns:

Normal. Iar programul cu care poti sa nu te mai aibe nici acea persoana se numeste dab3. Dar sa il folosesti cand persoana aia nu e pe net, ca va stii ca l-ai sters.

| Яùxsi a răspuns:

Da. id-ul ramane in lista acelei persoane.

| Locre a răspuns:

Raspunsul este da.Numai daca il treci la ignor, cred ca nu te mai vede on si nu vei mai primi niciun mesaj de la persoana respectiva. Dar id-ul tau este pe lista acelei persoane si nu va mai fi doar daca el/ea il sterge.Insa daca il dai la ignor nu te mai vede on si nu te mai deranjeaza, iar daca pur si simplu il stergi din lista tot te vede on. Dar daca vrei sa apari offline te duci acolo la id-ul lui si dai click dreapta sa apari off. Good luck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Nu va mai aparea in lista ta, dar in a lui dawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dat mai intai apear permanently offline si dp aceea am sters persoana din lista. ma mai vede online? pe mine asta ma intereseaza. sa nu ma mai deranjeze si sa nu ma vada online.