| IaninaBailanno a întrebat:

Dacă la bac am scris la eseu 300 si ceva de cuvinte si imi cerea 400 cat imi scade?

Răspuns Câştigător
| 1231242 a răspuns:

Îmi plac mușchii tăi, foarte sexy, păi teoretic 300 de cuvinte sunt cam aprox 30 de rânduri, deci dacă ai 30 și ceva, e ok, dar dacă cineva se pune pe numărat literalmente, o să scadă 0.5 puncte, dar nu cred că se practică asemenea retardism(sper), asta e tortură pentru profi și prostie.

| IaninaBailanno explică (pentru 1231242):

Am scris cam 4 pagini

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

1,2 puncte din cate știu eu că îți scade. Celelalte 1, 8 puncte vezi și tu pentru ce se dau, că este mult de explicat. Uită-te pe barem la ceea ce te interesează și vezi regulile de punctare.