| Daniellllll1 a întrebat:

Daca mori prin decapitare,ma refer daca te decapiteaza ceva instant,gen ghilotina,tren, mai simti ceva in momentul ala? I'm just curious

16 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi in Siria.

| T0T a răspuns:

Nu mai simți nimic.

| Daniellllll1 explică (pentru T0T):

Deci.tu crezi ca in momentul acela nu mai simti nimic? Din cate stiu eu mai esti constient doar 15-20 de secunde, maxim, dar sunt curios daca simti ceva in alea 20 de secunde

| T0T a răspuns (pentru Daniellllll1):

Nu este adevărat aia cu 20 secunde, cel puțin așa știu eu. Mă întreb de unde ai auzit asta.

| Daniellllll1 explică (pentru T0T):

..Citesc

| T0T a răspuns (pentru Daniellllll1):

Ok, să zicem că așa ar fi, oricum nu îți va fi de folos, nu te vei sinucide.

| Daniellllll1 explică (pentru T0T):

Psihologia inversa? Oricum, cred ca deja ar fi trebuit sa plec.Multa bafta!

| T0T a răspuns (pentru Daniellllll1):

Nu știu dacă trebuie să o numești așa. Să zicem că știu că nu o vei face. Și da, mâine trebuie să pleci la școală deci bagă-ți mințile în cap.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu stiu, n-am incercat.

| aumih16 a răspuns:

Nu simti nimic! de fapt ficatii rinichii! inima! numai functioneaza! daca corpul numai are cap! capul taiat de regula varsa sange! pana cand moare! capul taiat mort! poate fi cu ochii deschisi! cu limba scoasa! sau mort! cu ochii inchisi! simplu! da ce te intereseaza! mai bine stai linistit! si nu fa tampenii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi cum faci să nu mai fii curios.

| Daniellllll1 explică (pentru anonim_4396):

Dar tu ce parere ai? Mai simti ceva in acel moment?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Evident că simți, încă ești viu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te și încearcă, oricum nimănui nu o să-i pese că mai moare o bucată de carne vie.

| OmniSpirit a răspuns:

Nu este un mod placut sa parasesti lumea asta. Asta stim sigur.