| faaalyoana a întrebat:

Daca nu va place muzica roamneasca care se asculta in vremea de azi, pentru ce o mai ascultati?
Cand vad cate o emo de asta inchis in el care "sta pe intuneric" si asculta numai muzica de handicapati, care te indispune frate la maxim, zici ca jalimmmm,...
Nu ii inteleg pe unia,.mie imi plac melodiile vesele, ritmice pe care dansez cu entuziasm si cu placere.
Tot timpul se critica ca mel respectiva ba e copiaata, ba ca clipul e nu stiu cum, etc.
C va intereseaza ca respectivul artist nu are voce.
Atata timp cat noi ascultam muzica astasi pe mine ma face fericita acest lucru.
Dupa ce ca totul s plagiaza pe ziua d azi, si tot ce ascultam este pe gratis mai aveti de comentat.
Lasati frate hainele negre de inmormantare si fetele triste cu plete in ochi si bucurati-va de viata de iubire.
Hai v-am pupat si comentariile acre sa curga.laughing)) ca nu ma deranjeaza
V-am pupat!

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

In caz de nu stiai, gusturile nu se disucta! Sa nu imi pui mie ca poti sa compari muzica din ziua de azi cu cea a fost odata(acum 5-6 ani)Lasa oamenii sa asculte ce vrea si nu'i mai critica, mai ales pe emo si pe rockeri! Multi dintre ei sunt frustarati de realiate, dar vad ca vrei si tu sa te alaturi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine. Sa ai o zi buna atunci si spor la ascultat muzica romaneasca si dansat de asemenea.

| HighParadox a răspuns:

Stii, decat sa ma laud ca "am valoare" (gen manele) mai bine bat o piatra de asfalt de mai multe ori ca imi place mai mult cum suna. Nu inseamna ca sunt rasista sau ceva de genu, dar totusi cum tu critici rock-ul sau hip-hop-ul (care vorbesc despre realitate sau sentimente, nu ca si alte genuri muzicale care tot repeta 2 versuri timp de 3-4 minute) asa critic si eu "muzica", comerciala si lipsita de culoare.
P.S.: hainele negre nu inseamna inmormantare sau emo. Emo sunt aceia care au tentative de sinucidere, nu cei care asculta rock si se imbraca in negru.
O zi buna!