| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Daca parintii mei ar fi omorati in fata mea de un criminal. M-as infuria? Eu zic ca nu

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Și eu zic că nu, dar probabil te-ai că @ pe tine de frică.

| Andreeush a răspuns:

Asta înseamnă că nu ții la părinții tăi și ți-ar fi indiferent soarta lor, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeush a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

E ceva normal însă când o persoană dragă este ucisă de către un necunoscut nu prea ai cum să fii indiferent.

| Dorotheea21 a răspuns:

Pe tine te enerveaza chiar si https://www.tpu.ro/......ai-prosti/ asa ca Altceva urmaresti cu intrebarea asta, si nu reusesc sa imi dau seama ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca l-ai servi și cu o cafea și o masa copioasa
laughing pe maica-mea un tip cu care o stat doar o bruscato puțin și l-am dat cu capu de ușa de am crezut ca rup ușa cu capu lui darmite sa se pună problema de crima probabil nu îți iubești părinții sau e vb de o afecțiune psihica

| Vikaa a răspuns:

Asta as putea zice ca e cea mai cretina intrebare citita de mine de pana acu.