| TzOpIl NeSuFeRiT a întrebat:

Daca stau cu un tip care este in Romania si eu sunt in Spania... Oare ar putea rezista relatia... Fara sa ma insele...Si cum as putea sa imi dau seama daca ma inseala in Romania...

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca ai incredere in el si nu stai sa te gandesti ma inseal, nu ma inseala, ce face acum, unde e cu cine o fi... ai sanse mari sa ramaneti impreuna

| sorin a răspuns:

Daca relatia voastra se bazeaza, pe incredere si dragoste, atunci ai sanse ca relatia sa continue.Succes.

| cotzobel a răspuns:

Sincer te inteleg f bine.Si eu am trecut prin asa ceva. el a plecat in spania, eu am ramas in Ro. mi. a fost f greu ma gandeam la o gramada de chestii naspa dar cu timpul mi-am dat seama ca imi fac mai mult rau...trebuie sa ai incredere in el. uite iti dau un exemplu:daca nu rasp la tel sau msj nu te gandi ca e cu alta.ci mai degraba, gandeste. te ca e la cumparaturi si nu are tel la el etc.lasa.l pe el sa iti explice de ce nu ti. a rasp la tel. daca vrei mai multe sfaturi sau vrei sa vb despre asta contacteaza.ma in privat...bafta!

| mirela_2316 a răspuns:

Daca este incredere, respect, iubire relatia merge indiferent cat esti plecata...