| ZoharMaayan01 a întrebat:

Daca sunt admin pe un server de discord pe care l-am conceput pentru tovarasii mei, trebuie sa ii dau si iubitei mele privilegii de admin?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu trebuie deloc.
Serverul tau, tovarasii tai, lume masculina, nope.
Daca tine neaparat, ajut-o sa-si deschida unul pentru ea si prietenele ei.
Nu?happy

| Violleta2022 a răspuns:

Ramane numai la latitudinea ta, cui dai drepturi de admin acolo.

| mihai69 a răspuns:

Doar dacă e xxx.

| Mosotti a răspuns:

Nu ii da ei, tu esti adminul si lasa asa, ce treaba are ea in asta? Las-o normal user si aia e.
Ca dupa aia daca face prostii pe acolo la o adica tu te faci de ras.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu. Nici nu stiu ce ar cauta ea acolo, daca era servereul pentru prietenii tai

| Nirvanaaa a răspuns:

Nope. Adica dacă e implicată in ce faci tu poate ca da. Dar așa doar pentru ca e iubita ta, nu.

| Saiko10 a răspuns:

Daca vrei tu. daca consideri ca ar fi important pentru ea ar fi un gest frumos.

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Nu, dar poti face un rol separat pentru fete, cv de genul: Chicks

Asa are un prieten si e destul de misto

| covridong a răspuns:

Buna dimineata ZaharMayan01
Sunt de parere ca rolul de admin trebuie castigat si ar trebui sa oferi postul vacant cuiva care chiar se implica si isi dedica timp in moderarea acelui servar
Sanatate multa!