| Silviu0101 a întrebat:

Daca sunt student si sa zicem ca am un buget de 3500 ron, ce ar fi mai bine sa imi iau? (bugetul este doar pentru acest lucru). Un telefon de ultima generatie (gen iphone 6, nexus6, etc) un laptop sau un pc de gaming? Precizez ca sunt la medicina.

Orice idee e bine venita. Dau fundita la cel mai bun raspuns. Vreau sa fie fiecare original va rog in raspuns si cu multe argumente.

P.S Precizez ca acum am un pc foarte slab ( nu mi-a trebuit mai mult pentru ca nu ma jucam inainte), nu am laptop iar telefonul este un smartphone destul de slabut..., ce pot sa zic, m-am axat pe haine si pregatire pana acum...

Răspuns Câştigător
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Esti student la medicina, te-ai axat mai mult pe felul in care arati si pregatire atunci eu zic sa iti i-ei un iPhone 6.Cu un PC de gaming daca nu esti adept al jocurilor si nu petreci foarte multe ore in fata calculatorului, eu zic ca nu merita.Cred ca si de acum inainte tot pe acest lucru te vei axa si nu pe jocuri sau alte lucruri de genul.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Esti balbait? Ai pus de 2 ori intrebarea!

| OnuOnulică a răspuns:

Un pc de gaming e cea mai buna solutie happy

| Sociopat a răspuns:

Laptop.Esti student, poti sa scrii la el.Las-o cu jocurile ca termini medicina, iesi stiu eu ce bulangiu smecher si o sa poti sa-ti iei cate pc-uri de gaming vrea muschiu tau.Rabdare sa ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un laptop.

| LuciWv a răspuns:

Eu as alege pc-ul de gaming, care nu-i neaparat de gameing.
Merge foarte bine, are componente de ultima generatie, iar daca merg si jocurile mai noi pe el asta il face de gameing?
Eu cred ca nu.
Un laptop mai puternic ar fi cea mai buna alegere pentru ca este portabil si il poti duce ori unde.
Deci eu aleg laptopul.
Uite unu-l bun:
Este exact 3500 Roni
http://www.emag.ro/......D8ZQRBBBM/
Sau poti cauta ceva pe placul tau.
Bafta