| IAmTheLegendary a întrebat:

Daca te-ai putea intoarce in timp, pe vremea cand erai copil, ce sfaturi ti-ai da?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Sa nu renunt la prima iubire.

31 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ca am facut bine c-o am pe Arsenal in inima!

| Florentina9210 a răspuns:

Pai..cred ca mi-as fi dorit sa fi fost mai inteleapta.

| IAmTheLegendary explică (pentru Florentina9210):

Foarte frumos, si eu... Pentru ca acum comportamentul pe care il am, lasa de dorit...

| Florentina9210 a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Eh, eu cat am suparat-o pe bunica numai ea stie. Am fost un pericol de copil, acum fiind mai mare, mi-am dat seama ca nu am facut bine.

| IAmTheLegendary explică (pentru Florentina9210):

Ohooo, dar cate am facut in 12 ani! (sunt adoptata de la 1 an jumatate)
Cand eram mica aveam un bol de decor pe dulap, m-am urcat pe scaun, am pus niste perne ca sa ma ridic si ghici ce! Am spart ascel bol si m-am taiat la un deget iar acum nu mai am nici un semn.
Pe la 2 ani mi-am rupt patutul...
In clasa a 2-a am spart capul unui coleg cu o piatra si de atunci regret ca am facut asta si ma mustra constiinta. -.-
Anu` asta m-am apucat de tigari si e ceva FOARTE GRAV si vreau sa ma las, dar tentatia e prea mare, e ca un drog...
Dar inca sunt copil, pot renunta la astea... Numai prostii am facut, si in 12 ani am trait in prostii si in minciuni si in suferinta. sad

| Florentina9210 a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

''In clasa a 2-a am spart capul unui coleg cu o piatra'' hehe, aici imi place de tine.
Lasa tigarile ca nu sunt bune!

| IAmTheLegendary explică (pentru Florentina9210):

Incerc, promit! Da` nu ma bate daca nu pot.

| Florentina9210 a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Stii cum e la mine? Nu poti te ajut, nu vrei, iti dau la bot! laughing

| IAmTheLegendary explică (pentru Florentina9210):

Stai chill, vorbim prin mesaje si-ti povestesc luni ce am facut.

| Florentina9210 a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Imi trimiti mai tarziu, acum trebuie sa plec undeva. Te pup!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Să nu mă apuc de gaminglaughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

As fi evitat sa stau la pc, ps cate 7-8 ore zilniclaughing)

| Aberdeen a răspuns:

Am auzit această întrebare de multe ori. Dacă m-aș întoarce
în timp, mi-aș da sfaturi degeaba, pentru că „eul" de atunci nu le-ar urma, nu le-ar înțelege valoarea.
Plus că nu am regrete, toate întâmplările pe care le-am trăit sunt cărămizi puse la traseul meu în viață.

| IAmTheLegendary explică (pentru Aberdeen):

Adevarat! Daca m-as intoarce inapoi la varsta de 1 an jumate, 2, hai sa zicem, un pic mai mare atunci cand pot sa inteleg, pe la 5-6 ani, m-as sfatui asa: "Sa pretuiesti persoanele iubite".

| Drimmero a răspuns (pentru Aberdeen):

''caramizi puse la traseul meu in viata'', bwuahahahah, ce poetic ai dat-o/

| IAmTheLegendary explică (pentru Drimmero):

Pai da?

| Aberdeen a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Foarte frumos!

| Aberdeen a răspuns (pentru Drimmero):

Bravo mie.hee hee

| IAmTheLegendary explică (pentru Aberdeen):

Stai, ce?

| Drimmero a răspuns (pentru Aberdeen):

Sincere felicitari, la mai multe!

| Aberdeen a răspuns (pentru Drimmero):

La mai multe poezii? Nu fac așa ceva, eu doar mă joc cu cuvintele câteodată. laughing

| Aberdeen a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Sfatul pe care ți l-ai da dacă ai putea, mi se pare frumos. Asta am spus.

| IAmTheLegendary explică (pentru Aberdeen):

A, ok. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Aberdeen):

Joc de cuvinte, am inteles. Dar cand zici cuiva ca-l iubesti, e tot joc de cuvinte?smug

| Aberdeen a răspuns (pentru Drimmero):

Nu. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretuieste fiecare clipa!

| DeathOfDreams a răspuns:

"Don't get too close"
"Don't trust anyone"

| IAmTheLegendary explică (pentru DeathOfDreams):

Nu am inteles, imi poti explica?

| florinflorescu a răspuns:

Salut, daca m-as intoarce in timp la orice varsta, mi-as da un singur sfat sa fac cum cred eu mai bine, ca e bine asa. Nu trebuie sa iti regreti trecutul, trebuie sa il accepti si sa te bucuri ca datorita tuturor necazurilor, te-ai ridicat si ai invatat. Oamenii se gandesc ca vai daca nu mi se intampla "ceva" cine stie unde eram azi. Nimic nu este intamplator si totul se intampla cu voia noastra. Pe mine toate problemele m-au ridicat, crede-ma ca am avut cu carul, mergeam din groapa in groapa, si acum ma bucur ca am trecut peste toate si ca sunt foarte bine.

| emillie a răspuns:

Daca as avea sansa asta, mi-as spune sa nu dramatizez orice lucru, ca e trecator si specific varstei.