| KillMePlease a întrebat:

Daca te-ai putea intoarce in timp, pe vremea cand erai copil, ce sfat ti-ai da?

46 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Sa numai pun la suflet orice, sa nu ma incred atat de usor in oameni happy

| Gizăz a răspuns:

Niciunul. Nu am regrete din punctul ăsta de vedere.

| Liviu a răspuns:

Mi-as spune doar atat " Da-le'n gura la toti care se ating de tine" Restu, nu ar prea conta.In ziua de azi multi prea multi cauta sa ia o palma de la cineva.In loc sa stea'n mama lor acasa,umbla hai hui pe strada, si vorbeste gura fara ei, daca ii bati, ca vai domle, ranesti cetateanu model laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Liviu):

laughing

| Dariusuu a răspuns:

Sfatul ăsta :

Iubeşte când ai prima ocazie că dacă nu tot ce ai putut iubi dispare.

Păi ce poate fi mai stupid decât să pierzi persoanele pe care nu le-ai iubit la timp?!

| KamaSutra a răspuns:

Pai primul ar fi: "Bate.l pe baiatul care iti fura culorile"
Al doilea:"Nu purta niciodata roz"
Al treilea: " Nu plange din orice prostie si fii tare!"

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Al 4-lea: Fii o mamica buna
Pentlu minie :3

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Aww,iubi dubi la tinie!

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Si dai si pupi la mine? :3 •﹏•

| KamaSutra a răspuns (pentru KillMePlease):

Pupy doopy loopy❤❤|°з°||°з°||°з°|

| KillMePlease explică (pentru KamaSutra):

Ieiiii•﹏•
Pot sa te pup si eu, mami?:3

| AirănMeidăn a răspuns:

"nu purta colanti pe sub pantaloni scurti"

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Sa nu mai fiu așa fraiera. Erau niste vremuri când, dacă ma gândesc acum, eram o mare fraiera. Plângeam si ma suparam din orice!

| KillMePlease explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Exact asta mi-as spune si eu, insa cu mici (de fapt mari)completari... As avea nevoie.

Răspuns utilizator avertizat
| LaughingKarima a răspuns:

"Nu iti tunde parul, nu fi proasta"
"Fa in asa fel sa nu mai mergeti in L.A ca o sa faceti accident"
"Nu lua cainii in brate ca esti alergica si ajungi la spital'
"Nu manca ciocolata ca ajungi la spital"
"Vezi ca o sa bagi masina cuiva intr-un stalp, salveaza bani"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai fi o stupida sensibila. Nu mai pune la suflet ca proasta. Fii puternica!

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Am observat ca mai toate persoanele isi propun asta cu : fii puternic/a...Ma intreb de ce doar unii sunt capabili sa si reuseasca

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Yow înainte eram o plângăcioasă idioata de care se luau toti colegii. Eram o fraiera. Si am ajuns puternica si sunt bine.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Erai odata...
Vremurile au trecut...Si cu ajutorul acelor momente ai reusit sa ajungi ceea ce esti acum, o persoana puternica (si probabil ti-ai si dorit asta).

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Da. Nu pot sa cred ce stupida eram. Dar acum sunt bine. Sunt foarte bine. big grin

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Astept si eu momentul in care sa spun ca sunt bine....Foarte bine... happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai? Killy trista? Nu nu nu...Killy nu trist.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Killy foarte trist...Killy mai mereu trist...

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Si Daisuki, dar Killy poate vorbi cu Daisuki. Eu bun ascultător.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Si Daisuki vorbi cu Killy poate....Si Killy ascultator bun.
Nu ma simt in stare acum sa povestesc despre asta...O iau iaar de la capat si iar incep sa-mi plang de milaa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Cand te simti in stare sa vorbeste, Killy îmi spune, da?

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Daca Daisuki doreste sa fie plictisita de Killy cu povestile ei nemuritoare...Da.....Killy iti va spune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Niciodată nu m-am plictisit sa aud un prieten vorbind.

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

Prieten? :3
Eeee
Progresam...laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Pai nu suntem prietene?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as zice: "Zi-i lu mă-ta sa puna casa la vanzare sau vei regreta toata viata treaba asta"

| KillMePlease explică (pentru anonim_4396):

+_+
Ma intreb care este motivul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu merge spre groapa aia, lasa caruciorul in pace."
"Nu arunca cu pietre."
"Nu-ti tunde bretonul."
"Nu instala aia ca iar bagi virusi."
"Nu lasa scobitorile in pat."
"Nu pune mana pe capacul de la lumanare."
"Nu sta in ploaie."
"Nu asculta, in casti, muzica tare toata noaptea."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te increde in cu-rvele alea cu 2 fete care se prefac ca sunt prietenii tai

Răspuns utilizator avertizat
| Scintilla a răspuns:

Sa imi vad de copilarie si sa las anumite lucruri la o parte, sa traiesc din plin perioda copilariei si sa nu ma axez pe lucruri care nu ar trebui...

| Omori a răspuns:

Sa desenez mai mult.Si sa si pastrez cateva desene.In afara de asta, chiar nu mai am ce sa-mi reprosez.

| GeorgianaMdg a răspuns:

Sa am grija sa nu alunec in cada! Daca mi-as da acest sfat nu as mai avea o cicatrice frumoasa pe fata...

| xXGaByxD a răspuns:

Sa invat mai mult si sa nu ma incred foarte mult in prieteni