| danni1 a întrebat:

Daca te uiti la filme porno poti sa iei virusi?
Eu am avastu' si am licenta. Oare ma ajuta cu ceva sau nu e de folos daca ma uit la filmele alea...big grin.

Răspuns Câştigător
| UnOmGanditor a răspuns:

Salut, poti sa iei virusi doar daca descarci ceva sau ai un browser f. vechi si nu ai firewall. De asemenea e important sa tii mereu antivirusul cu actualizari automatice (update).
Iti recomand Avira ca antivirus.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

In principiu, nu. Daca vrei sa te uiti la pornache si te infectezi cu virusi in timp ce cauti/crezi ca downloadezi porn si de fapt nu e porn, asta e partea a doua...

| DjZen a răspuns:

Nu nu poti sa ei virusi doar daca intri pe situri care au fost votate foarte slab si sunt periculoase

| danni1 explică (pentru DjZen):

Uite de exemplu roz8.pot sa iau de pe el? sau dam un exemplu tu daca nu.Mersi.

| DjZen a răspuns (pentru danni1):

Da poti sa ei dupa el am intrat si eu din curiozitate si este sigur nu am ce spune despre el