| makol59 a întrebat:

Daca tot vorbesti in fiecare zi aceleasi lucruri cu persoana iubita, la un moment poate sa se plictiseasca de tine si de iubire?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mi-e foarte greu sa inteleg cum ai putea sa vorbesti aceleasi lucruri cu persoana iubita. Doar nu isi pot spune doi oameni, in fiecare zi, de exemplu, care este mancare lor favorita.laughing ar fi si stupid. Nu ai cum sa te plictisesti cu persoana potrivita pentru ca se gasesc o multime de subiecte. De iubire cum sa te plictisesti? Adica sa te simti plictisit fiind iubit? Nu, asa ceva nu e posibil. Posibil este sa te plictisesti de persoana de langa tine, de ceea ce inseamna relatia voastra.

| 1997onur a răspuns:

Nu ai cum sate plictisești de omul pe care îl iubești cu adevărat.

| Anonim67377882 a răspuns:

Nu, aia nu te-a iubit de la inceput. Poate a vrut atentie si dupa s-a mutat la altul.

| MotanulAlbastru a răspuns:

Nu prea e iubire asta. Poate obișnuință. Nu vad ce poți iubi la un om cu care nu ai nimic în comun.

| Ella66 a răspuns:

Da

| FloriceleDePorumb a răspuns:

Logic