| roxana2003 a întrebat:

Daca un baiat din clasa 4 zice ca ma uraste dar noi am fost si impreuna eu il cred ca ma uraste sau ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| iulia972 a răspuns:

Buna! cred ca te iubeste, dar nu recunoaste din moment ce ati fost si impreuna.

| roxana2003 explică (pentru iulia972):

Asa ziceam si eu mersi

14 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Deci el e in clasa a 4a adica cam 10-11 ani si tu ai fost cu el..sa inteleg ca tot pe la 10 ani.Copii,asa de chestie.voi nu aveti ce face acasa? Ce idee aveti voi despre o relatie sau despre iubire? atat iubirea cat si ura sunt sentimente complexe, puternice.Ce e intre voi e doar o joaca copilareasca.Si nu te uraste.Ori e suparat, ori te place si nu iti zice. In locu tau as pune mana pe o carte sa mai bifez ceva pe lista de lecturi suplimentare.N-o sa-ti tina niciun baiat de foame in viitor.

| Musique a răspuns:

Te urăște.
Copilașii nu mint.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasa a 4-a? Şi presupun că aţi avut o relaţie de lungă durată bazată pe respect reciproc şi fidelitate, nu?

Mămica ta ştie de "iubitul" tău?

"Eu cred că mă urăşte sau că mă iubeşte?" -De unde şoseta mea să ştiu eu ce crezi tu?

Copilo, du-te tu şi învaţă tabla înmulţirii şi lasă fluturaşii la vârsta asta că o să ai timp de ei.winking

| roxana2003 explică (pentru anonim_4396):

Dar tu

| anonim_4396 a răspuns (pentru roxana2003):

Eu sunt la liceu, dragă.Nu te compara cu mine.Tu încă eşti un copil.Trăieşte-ţi copilăria.O să ai timp de iubiţi. Când vei fi mai mare o să-ţi doreşti să fii din nou copil.

| roxana2003 explică (pentru anonim_4396):

Asta nu mai imi pasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru roxana2003):

Fă ce vrei. oh go on
Eu ţi-am dat doar un sfat.

| svartirhimnar a răspuns:

Da mă, în clasa a 4-a, dragostea unor oameni este cea mai profundă.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Eu nu cred ca te uraste cum zice adica na ii doar clasa 4 nu gandeste matur. Si de ce sa fie suparat (doar daca i-ai facut ceva). Cred ca zice asa ca sa mai vorbeasc cu tine, o data ce ati fost impreuna. Pa.pa

| roxana2003 explică (pentru TheDarkQeen13):

Nu nu i-am facut nimic are un frate care nu vrea sa aiba prietena

| andrw1929 a răspuns:

Te iubeste dar nu recunoastehee hee

| ONElena11 a răspuns:

Ai 10 ani. Traieste-ti copilaria si lasa-l in pace.

| Oița007 a răspuns:

I-auzi, iubire in clasa a 4 a laughing

Acum serios, maica-ta stie?