| Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Daca un baiat nu mi-a raspuns la un mesaj, credeti ca este bine sa il mai caut, niciodata nu imi facuse asta inainte, cred ca cineva i-a sters numarul meu? A doua zi dupa ce i-am dat mesajul ne m intalnit intaplator si m-a salutat. Credeti ca o sa ma caute?

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hei.
Nu avem cum sa-ti spunem asta pentru ca nu cunoastem baiatul... Se poate intampla orice.

Daca te place atunci o sa te caute.
Poate ca te-a salutat din politete *caci doar ati vorbit inainte*...

Gandeste-te bine... s-ar putea sa il "disperi" cu mesajele.

Ce vreau sa spun prin asta?
Daca nu este iubitul tau atunci lasa-l mai usor cu mesajele.
Daca te place atunci o sa vina el la tine

Consider ca ai facut destul.

| Coman_Alexandra_1996 explică (pentru RainmakerX):

Multumesc pentru sfat, mi ai dat de gandit

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu ti-a raspuns la "un" mesaj? Asta da nenorocire mondiala. Nu trebuie sa il mai cauti, ii este mai bine fara tine.