| anonim_4396 a întrebat:

Dacă un prieten e în Germania și are cartela Orange, trebuie să-i reincarc numărul cu opțiune roaming sau opțiune normala? Întrucât știu ca taxele de roaming s-au scos în UE.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomandam sa efectuezi o reincarcare cu optiunea de 10 Euro sau cu optiunea de 12 Euro dintre cele prezentate pe site-ul nostru aici https://www.orange.ro/prepay/optiuni-prepay/
Doar acestea contin beneficii ce pot fi consumate in roaming SEE.

O zi buna,
Orange Helper

| anonim_4396 explică (pentru OrangeHelper):

Mulțumesc. O zi frumoasa!

| OrangeHelper a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! O zi buna!