| VasiDobie a întrebat:

Daca un stoc se epuizeaza pe eMAG, peste un timp va fi reicarcat sau va disparea?

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Stocul se va reincarca dar reincarcarea poate sa dureze cateva zile sau cateva saptamani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde, post sa il incarce repede, peste cateva zile sau deloc

| OnuOnulică a răspuns:

O sa se reincarce in timp. Dar daca scrie stop epuizat inseamna ca ca nu mai au acel produs pe moment.

| RareşTPUro a răspuns:

Cand este un produs in stoc epuizat, inseamna ca acel produs nu mai este in magazinul eMAG si da cand vor avea din nou produsul in magazin, se va pune in stoc din nou.