| Amaluna a întrebat:

Dati-mi o lista cu cat mai multe creaturi fictive si supranaturale sau orice alt lucru de felul asta(putere, aripi, obiecte)

Funda pentru cel putin 30 de creaturi.

Scz categoria

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Unicorn, vampir, varcolac, sirena, pegas, bazilisc, balaur, dragon, centaur, cerber, ciclop, zane, alkonost, dragon, fomor, gagana, gamaiun, grifon, harpie, hecatonchirii, medusa, minotaur, phoenix, tiamat, zmeu, vasilisc, trol, typhon, wyvern, strigoi.

5 răspunsuri:
| LenaleMinato a răspuns:

Pai,
Varcolac
vampir
Vasilic
Walkirye
wyvern
Yale
Yeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| Amaluna explică (pentru anonim_4396):

Da,te deranjeaza?

| lusinda99 a răspuns:

Inorog,vrajitoare,cavaleri,unicorni, dragoni, varcolaci, fantome, strigoi, zane, bagheta, balaur, Fat-Frumos, muma padurii.