| Available a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de mesaje cu "la multi ani" pentru un iubit. Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`la multi ani, iubitule!`

| EmilyTPU a răspuns:

Acest mesaj ar trebui sa fie scris cu cuvintele tale adica, ce simti tu si vei vedea ca sar primi mult mai frumos decit cele de pe google!
Cel mai bine e sa-i zici tu ceva din sufletel si sa lasi la o parte mesajele de pe net
Il impresioneaza mult mai mult un mesaj scris de tine decat chestii de genu :"Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata".....etc
parerea mea e ca nu-si au rostul
La multi ani prietenului!
Dar daca totusi vrei citeva:
Azi, e o zi deosebita pentru tine, pasesti pe o noua treapta a vietii.Eu iti doresc sa mergi vrednic pe drumul ei(al vietii), sa ai parte de sanatate, dragoste si nororc! LA MULTI ANI!

sau. daca sunteti din orase/tari diferite:

De ziua ta o lume ne desparte insa te simt aici chiar daca esti departe! Tot ceea ce iti doresti azi sa devina cu timpul realitate! La Multi Ani de la mare departare...

Dragul si scumpul meu iubit... te felicit cu ocazia zieli de nastere, fie ca viata ta sa fie plina de lumina, fericire, dragoste, sanatate si persoanele dragi sa fie alaturi de tine! Te iubesc mult si te ador!♥

mie mi-au placut astea foarte mult!

| Available explică (pentru EmilyTPU):

Nu copiez nici gand. pentru ca vreau sa ii scriu eu dar vreau niste idei laughing sa nu scriu vreo tampenie