| lollopop a întrebat:

Dati-mi va rog niste detalii despre Justin Bieber. As vrea sa stiu mai multe despre el. (fara raspunsuri de genul: "De ce vrei sa stii mai multe despre el? Ai vrea sa fiti impreuna?" sau alte raspunsuri stupide)

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Http://www.bestmusic.ro/artisti/Justin_Bieber-26564/biografie-l-1
Scrie pe Google "Biografie Justin Bieber" si gasesti mai multe articole.

| NEC a răspuns:

Justin Drew Bieber (n. 1 martie 1994) este un cântăreţ pop/R&B de origine canadiană. Şi-a început cariera profesională pe YouTube, unde a fost descoperit de Scooter Braun, care ulterior a devenit managerul lui. Braun l-a trimis pe Justin în Atlanta, Georgia, pentru a consulta pe Usher, după care a semnat cu Island Records. Prima parte a albumului sau,'My World, a debutat pe locul 6 în U. S Billboard Hot 200 şi pe locul 1 în Canadian Albums Chart. În mai puţin de o lună de la lansare, albumul a fost certificat cu platină în Canada şi, în mai puţin de două luni de la lansare, a fost certificat cu platină în SUA. Bieber este singurul artist care are toate cântecele de pe un album în topul U. S Hot 100. Bieber a fost numit cel mai tare star din 2009 de J-14, noul-venit al anului de MuchMusic, a fost listat de Celebuzz în topul 10 al vedetelor de pe Youtube şi a fost votat pe locul 5 în topul celor mai bune exemple ale anului 2009 de AOL's JSYK.Noul sau single "baby" alaturi de Ludacris reprezinta cel mai mare hit al sau, plasandu-se pe locul 5 in SUA si pe locul 3 in Canada.Cantecul a intrat deja in topurile din Noua Zeelanda si Australia, urmand sa fie difuzat si in alte tari.Bieber a colaborat si cu Sean Kingston pentru melodia "Eenie meenie". Cea de-a doua parte a albumului My World a fost lansata pe 23 martie 2010 si a obtinut locul 1 in Billboard 200.La varsta de 16 ani Bieber este cel mai tanar artist solo din istorie care are un album pe locul 1 in Billboard 200, dupa albumul lui Stevie Wonder din 1963.

| ● Ďعw a răspuns:

Uite aici info despre el http://ro.wikipedia.org/wiki/Justin_Bieber :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt nascuta in 3 martie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un baiat atat pot sa spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello justin bieber e cel mai tare cantaret are 16 ani si e super dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca e scund, oricum nici nu te cunoaste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in zodia leului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui justrin biber ii plac ojele cat mai intyense

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut intr-o revista ca justin este cu selna gomez.Este adevarat

| SunShine7 a răspuns:

Si eu sunt nascuta pe 1 martiewinking

| ANDREEA_7121 a răspuns:

Nu stiu si eu vreau sa stiu?