| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNADA

Heiii. Azi am fost la starabunicii mei. Cand sa intru in casa (pe la 6) am observat un pui de vrabie pe pantofii mei, in casa! Ere pe cel drept. CE INSEAMNA! Mama spune ca inseamna moarte. Iar vecina strabunicilor mei spune ca a auzit pasarea aia care inseamna moarte!
P.S-cand am plecat in tabara puiii din cuilb(in fata usii de la intrare la mine acasa e un cuib de pasari si atunci cand am iesit 2 au murit!
P.S - Cand am plecat de la strabunicii eu si mama am calcat in gainat!

7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Oh da wow aţi călcat în găinaţ.
Probabil o să muriţi înecate cu fecale de vrăbiuţe.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ambele femei au probleme la mansarda. Prea multe pasarici la cap.

| Pricked a răspuns:

Posibil să-ţi mai moară câţiva neuroni.

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns:

laughing) NU inseamna nimic stai linistita/raised eyebrows sunt doar inventi ale oamenilorwinking

| Wukii a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Nu-ți mai fă griji.

| methodmen a răspuns:

Nu mai crede toate prostiile, alea au efect doar daca crezi in ele.