| CiocolataCuPiper a întrebat:

DAU FUNDA : Buna, as vrea sa ma ajutati cu ceva : am o relatie(la distanta) de doua luni aproape, prietenul meu s-a despartit de fosta pentru mine si acum mi s-a zis ca s-a intalnit cu ea intr-un parc ( nu erau doar ei 2, dar stateau unul langa celalalt) nu e prima data cand aud ca s-au intalnit dar e prima data cand mi s-a zis ca s-au intalnit intr-un loc public... inca nu am vorbit despre asta, dar data trecuta cand am mai vorbit despre asta a zis ca nu are nimic de impartit cu ea si ca nu mai au nimic. Pe retelele de socializare ea zice ca sunt cei mai buni prieteni... cum ar trebui sa procedez? P.S: ei sunt si vecini si sora lui e prietena ei cea mai buna ea poate merge acasa la el oricand :d

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Din pacate pentru tine, e doar chestie de timp pana cand o sa se termine relatia ta.

Tipa de acolo ii ofera prezenta fizica. Tu pe facebook sau skype.

Cel mai simplu pentru el ar fi sa fie cu altcineva si tie sa iti declare ca este singur.

sad

| MDenisee a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci, astia doi se joaca cu tine, eu nu as rezista cu o relatie la distanta, nu te incalzente cu nimic, mai bine ti-ai face o relatie mai apropiata si bazata pe incredere, asa mai mult te amagesti happy, bafta :*