| anonim_4396 a întrebat:

De cand ai computerul, ai incercat sa stai fara el cel putin o saptamana?
Lasam la o parte persoanele care lucreaza in domeniuhappy

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu am TV, nu as putea sa stau nici macar o saptamana... tongue
Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am reusit doar la mare, dar cu..sevraj.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuu! Nici vorba! Cand mi se strica urmatoare zi il si duc la reparat!laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu rezist nici 1 zi fara pc laughing ...doar daca plec undeva timp de cateva saptamani rezist insa nu laughing

| nebuna0cu0acte0in0regula a răspuns:

Nu!
sunt dependenta de el!
am stat 2 zile fara el k a fost la dezvirusat si am murit..pfff o saptamana?:O:O:O