| blaablaablaaa a întrebat:

Salut, este cineva Notar pe aici sau care are rude care lucreaza in acest domeniu?
Funda.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pune intrebarea concreta si o sa-ti raspund, am lucrat in domeniu.

| blaablaablaaa explică (pentru Ioandelasal):

As dori sa stiu daca mi-au decedat ambii parinti curand iar tutore lega inca nu am. Pot pleca in alta tara din U.E. cu procura de la frate/bunica?

| Ioandelasal a răspuns (pentru blaablaablaaa):

Daca esti minor nu poti pleca, pana nu ai un tutore numit, fratele si bunica nu sunt reprezentanti legali.