| Mmooaarro a întrebat:

De cateva luni mi-am cumparat un galaxy s4 si de cateva zile. dupa actualizarea software la 15-26 % baterie mi se inchide telefonu..nu mai pot sa-l repornesc. ca si cum n-ar mai avea baterie..il pun la incarcat si merge fara probleme..am avut si un mic accident cu el.mi-a cazut si am schimbat display-ul.pot sa-l mai duc la garantie? sad ajutor.

2 răspunsuri:
| CleopatraElena a răspuns:

Nu,e clar ca, ai probleme serioase! Si mie mi s-a intamplat asta cu o tableta...Trebuie sa o returnezi...Imi pare rau pentru tine.

| Mmooaarro explică (pentru CleopatraElena):

NU. M-am informat in legatura cu aceasta problema si nu sunt singurul caruia i se intampla asta.
Mai multi detinatori de s4 au aceeasi problema..cred ca e din cauza noii actualizari software.
Multumesc pentru raspuns.