| Trixt3r a întrebat:

De cați soldați Rusi este nevoie ca sa spargi o ușa?

https://twitter.com/YWNReporter/status/14989431891386859 52

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Acum intrebarea vine: De astia ii e omenirii frica?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Doar de ala care a venit cu mancare de acasa.

| Mosotti a răspuns:

Depinde de usa, uneori e posibil sa nu o poti sparge singur. O fi nevoie de mai multi pentru asta.

| Freya1 a răspuns:

Ce te astepti de la ei, daca ei trag intr-o centrală nucleară pentru ca nu stiu ce e aia si daca scrie pe ea.Si ce te astepti de la o tara, ce nu crede o lume întreagă, dar crede un bosorog cancerist ce ii subjugă de zeci de ani.
Atata pot.S-au nascut prosti, si o sa moara la fel.

| Trixt3r explică (pentru Freya1):

Sincer nu dau vina pe ei, este o tara controlata prin propaganda de sute de ani, noi mai avem spălați pe creier și acum, la 34 de ani de la revoluție, oameni care refuza sa creadă orice nu-i propaganda de la partid.

Sunt aproape 10.000 de copii, soldați Rusi care au murit, poate ca multi au meritat asta dacă au bombardat civili, dacă au violat, sechestrat și ce mai raportează media - sunt sigur ca multi, săracii erau și nevinovați totuși pe lângă cei menționați mai sus și erau doar idioți utili.

| Freya1 a răspuns (pentru Trixt3r):

Au fost multi ce nu au știut ce fac acolo,din cate sa zis, dar cei din țară lor ce primesc atâtea indicii din toata lumea asta, stiri, imagini reale, etc si tot nu se prind unde e buba..au iesit o mână de oameni mai deștepți in strada sa protesteze impotriva războiului si ai fost saltati si băgați în pușcării cu tot cu copii, iar acum a dat legea marțială ca daca se mai exprima unu liber, il baga la zdup si tot nu vad unde si care e problema.
Nu am vrut neapărat sa jignesc, dar ăstea sunt prosti de la mamele lor din...

| Strwberrs a răspuns:

Eiii. Ala era bezmetic. N-ai vazut cum scapa chestii pe jos? laughing