| anonim_4396 a întrebat:

De câțiva ani, vecinii cu care stau perete in perete mă hartuiesc... într-un mod ciudat. Parcă mă pot vedea in casa ce fac. Baia mea este perete in perete cu baia lor. Familia lor este formata din soț, soție și două fete, una de liceu, cealaltă de școală generală.
Când mă duc la baie, intra cineva și la ei in baie de fiecare data. Daca mă întorc în camera, intră cineva in camera care este perete in perete cu a mea. I-am auzit vorbind despre mine, spunând exact ce fac eu in casă. Cum mă pot vedea în casă? Nu mi-au spus nimic niciodată față în față. Pe scara blocului, dacă ne întâlnim, ne salutam și atât. Eu nu le-am reproșat nimic, nu i-am deranjat cu nimic, din câte știu. Situația asta durează de câțiva ani. Eu nu i-am luat în seamă, orice ar fi spus, dar nu înțeleg cum mă pot vedea in casă.
Ce aș putea să fac in aceasta situație?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dai drumul la un film pornografic sa sune tare si sa prinda ciuda ca o duci bine sexual

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Normal ca nu pot sa te vada, cred ca esti prea paranoic/a in aceasta privinta. Ce ai auzit ca vorbesc despre tine mai exact? (:

| CostinAlamariu a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu te vad ci te aud?