| anonim2828288282 a întrebat:

De ce adolescentii(baieti) stau chiar si iarna in pantaloni scurti si fara tricou? Adica nu doar la copilul meu este cazul si atunci cand mai vin prietenii lui la acesta sau verii lui tot asa fac toti.De mentionat ca in casa sunt intre 18-21 grade, eu consider ca nu este chiar atat de cald incat trebuie sa stai la bustul gol, acum nu stiu eu ii las.

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti un copil care are copil?

| Violleta2022 a răspuns:

Despre care copil vorbesti, cand tu insuti ai doar 16 anisori? :))

Uite aici, intrebarea ta precedenta:

"în 28 Martie | anonim2828288282 întreabă:
Poate pare o întrebare ciudată dar știe cineva de ce periodic(odata la 6-7 luni) mi se schimbă forma buricului, el este tot pe interior, nu am dureri sau ceva dar acesta isi cam schimba forma, e ok sa fie asa? Am 16 ani"

https://www.tpu.ro/......i-el-este/

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

O fi tot ăla de 16 ani care a fost cu sotia si copilul pe ploaie la țară?

| anonim2828288282 explică (pentru Violleta2022):

Am adresat intrebarea de pe contul copilului meu, pentru ca am vazut ca il are deja pe calculator.Intrebarea ce a pus o acesta pe TPU mi-a spus o si mie si am fost cu el la un medic!

| anonim2828288282 explică (pentru darrio2007):

Am adresat intrebarea de pe calculatorul copilului.(contul lui)

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim2828288282):

Da-mi voie sa ma indoiesc si de minciuna asta.

Un cont pe TPU dureaza 2 minute sa-l faci, deci nu aveai de ce sa intri pe contul unui copil, decat daca tu insuti estei copilul ala.

| anonim2828288282 explică (pentru Violleta2022):

Am incercat sa imi fac dar eu cu informatica nu prea ma pricep bine, adica de obicei cand vreau sa imi creez un cont sau ceva il rog pe copilul meu, si am schimbat numele pentru ca copilul meu daca va mai intra sa creada ca este alt cont

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim2828288282):

Lasă vrăjeala. Nu stii sa minti.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim2828288282):

Daca ai fost capabil sa intri pe contul lui fii-tu sunt convinsa ca stii sa intri si pe contul tau.
Dar treci de la o minciuna la alta... deja este justificare de vina aici.

| anonim2828288282 explică (pentru Violleta2022):

Pai care cont, ca eu nu am laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate se uita la Dorian Popa prea mult

| anonim2828288282 explică (pentru suntserios):

Se poate ????

| anonim2828288282 explică (pentru anonim2828288282):

Nu merge sticker ul

| suntserios a răspuns (pentru anonim2828288282):

Se poate. Omul ala e mereu dezbracat

| Drimmero a răspuns:

Nu mai sunt adolescent de mult, dar si eu stau in casa in pantaloni scurti si tricou iarna, iar afara ma imbrac destul de subtire cand e iarna pentru ca nu suport hainele groase, nu prea port bocanci si prefer niste incaltari lejere in picioare, nu mai zic ca pe cap nu port fes, las capul descoperit, niste blugi si o geaca, pentru ca e suficient sa-mi tina de cald. Barbatii nu sunt asa frigurosi, simtim frigul altfel, suntem mai rai de caldura.

| AdioTPU a răspuns:

Poate pentru că sunt mai comozi și nu le place să se imfofoleasca prea mult.

Răspuns utilizator avertizat