| Calinizvoru a întrebat:

De ce am impresia ca cartile religioase ne-au furat divininitatea si au ascuns-o in ceruri? Sa spunem ca ninge,omul in mod normal ar trebui sa vada divinitatea,ar trebui sa vada creatorul care da ninsoarea,cerul care da plin de viata ninsoarea, dar omul mereu da vina pe creatorul ascuns nicaieri atunci cum sa mai vada cerul vesel cum da ninsoare?

4 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Troll detected

| AwGenetix a răspuns:

Domnu` izvor. apropo..de izvor. esti izvor de tamaduiri sau la ce te gandeai?

referitor la ce-ai scris, da-mi voie sa iti ofer un feedback gratuit. esti dus cu pluta.