| anonim_4396 a întrebat:

De ce apar reclame cu Canal D /Antene peste tot, practic pe orice program care foloseste internet., (in afara de browserul normal care are AD-block) imi apar reclame iar 90% is despre canal D/Antene. Wtf.
Eu nu ma uit deloc la televizor programe tv, emisiuni etc.

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Kanal D? Probabil ca de aceasta ai nevoie! Pentru mai multe detalii, click pe adwinking!

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Man eu detest tot ce tin de "show" iar antenele cu canal D (din ce am vazut ocazional pe Televizor) is cele mai retardate., spurcate canale si ma irita cand le vad in reclame. Ok apar si reclame cu diverse boli etc, dar alea le ignor. Dar cand vad reclame despre canalele alea ma iau dracii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ANUNT
Vand chiloti de dama cu dantela, oferta speciala 2+1 la 69.90 lei
Avem disponibili in culorile turcoaz, lila, rosu si negru.
Stoc limitat!

La chiloti am vazut ca te uiti! Ghinion, nu ma poti bloca nici cu Adblock.