| Superior a întrebat:

De ce asa multi oameni ar raspunde la intrebarea "In ce tara te-ai muta/ai fi vrut sa te nasti" cu Japonia?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Paranoie nene, pasionati de manga si asiatice care fac ca soarecii cand fac sex, si au mult tufis intre picioare. Daca ar stii asta s.ar scarbi multi de japan.

| Superior explică (pentru mgtow):

Exact. O tara unde feminismul domina, conceptul de barbat nu exista.
Daca apreciez ceva de la ei, ar fi cultura auto pe care o aveau...
Generatia noua de japonezi este reprezentata de toate esecurile sexuale.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Generatia mea ar alege america, Germania, voi cum va uitati la desene animate japoneze sau la baieti pensati, rujati alege japonia stai ca imi amintesc de cancerul emo aparut pe vremea mea

| sofisis a răspuns:

Eu nu m-as muta in Japonia nici platita.

| gemeni6226 a răspuns:

Poate pentru ca nu au citit sau nu stiu ca desi este o tara supercivilizata, au in apropierea lor un pericol imens si anume dupa Cutremurul din Tōhoku din 11 martie 2011 a fost un seism de magnitudine 9, 0 MW cu epicentrul în regiunea Tohoku din oceanul Pacific, în apropierea orașului japonez Sendai, aflat pe coasta de est a Japoniei. Cutremurul a provocat valuri tsunami ale Pacificului de până la zece metri în înălțime.În urma seismului a fost declarată stare de urgență nucleară în Japonia din cauza unor probleme la centralele nucleare Fukushima I și Fukushima II din Prefectura Fukushima=si pana ziua de azi este un proces continuu de contaminare a apei maritime ce intra pe sub centrala si continuu aceste ape sunt strinse in rezervoare uriase dar curand se vor termina aceste rezervoare unde se culege apa contaminata si atunci cu totii dar mai ales cei de acolo vor avea direct de suferit.Nu stiu de ce lumea se inghesuie sa aleaga un loc unde au cazut 2 bombe atomice si unde chiar si acum in zilele noastre sunt catastrofe, de care noi nu am avut parte.De unde stiu de pericol si de apele marii care sunt in continuare contaminate? Acus o jumatate de an am vazut un documentar pe National Geograpy.

| VictorJulien a răspuns:

Pai ar fi faptul ca Japonia este o tara foarte interesanta, are o cultura bogata, dar uită de multe chestii precum necesitatea invatarii limbii, cutremurele frecvente, plus ca este o societate foarte diferita de cea romaneasca, plus alte chestii pe care le afli doar cand te muti in alta tara